Időpont foglalás

Időpont foglalás a Győri Aero Klub szolgáltatásaira, sétarepülés, tandem ugrás, ejtőernyős ugrás, vitorlázórepülés stb.

Az időpont a foglalást követően még nem tekinthető véglegesnek. Az online foglalás elküldését után munkatársunk leellenőrzi, hogy van-e szabad repülőeszköz és személyzet az általad megadott időpontban, ezt követően felveszi veled a kapcsolatot. Tehát az időpont csak akkor tekinthető véglegesnek, ha munkatársunk telefonon megerősíti ezt.

Hétvégére folglalj időpontot!

A repülő üzemek álltalában hétvégente kerülnek megszervezésre ezért a foglalást oda kell időzíteni. A folgalás megerősítése kapcsán munkatársunk meg fog keresni a megadott elérhetőségek valamelyikén keresztűl.

Hétvégére folglalj időpontot!

Készítette by JoomlaShine